KONTAKT

PRECITOOL-OST SP. Z O.O.

ul. Fordońska 27a
85-719 Bydgoszcz, Polska

tel.: +48 52 366 07 00


email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.precitool-ost.eu

 

Godziny otwarcia:

- Biuro - Poniedziałek-Piątek 8.00 - 16.00

- Magazyn - Poniedziałek-Piątek 8.00 - 15.00

 

 

Klauzula informacyjna (Partnerzy)

  

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informuję się, że:

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest PRECITOOL OST Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Fordońskiej 27A w Bydgoszczy (kod pocztowy: 85-717).
  2. Kontakt z Administratorem możliwy jest pod nr telefonu +48 52 366 07 00 oraz adresem e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
  3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji umowy, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych. Podanie danych osobowych jest warunkiem zawarcia umowy. Nie jest Pani/Pan zobowiązana/y do podania danych osobowych, jednak konsekwencją nie podania danych osobowych jest nie zawarcie umowy.
  4. W przypadku korzystania przez Panią/Pana z systemu B2B w celu podwyższenia bezpieczeństwa oraz możliwości wyeliminowania błędów systemu przetwarzane są Pani/Pana dane osobowe w postaci numeru IP, czasu aktywności oraz wykonywanych czynności w B2B. Przetwarzanie to, ze swej istoty, ma formę zautomatyzowaną, to jest decyzje są podejmowane w sposób zautomatyzowany. Funkcjonalność systemu B2B polega właśnie na zautomatyzowaniu składania i realizacji zamówień, aby mogli Państwo sami, bez naszego bezpośredniego udziału, zamawiać towar. Zautomatyzowane przetwarzanie danych jest niezbędne do zawarcia i wykonania umowy nabycia towaru z wykorzystaniem systemu B2B. Jeżeli nie chce Pan/Pani, aby decyzja dotycząca Pani/Pana zamówienia była podejmowana w sposób zautomatyzowany, to nie może Pani/Pan składać zamówienia z wykorzystaniem systemu B2B. Jeżeli nie chce Pani/Pan, aby decyzje dotyczące Pani/Pana zamówień były podejmowane w formie zautomatyzowanej, powinna Pani/Pan złożyć zamówienie kontaktując się z naszym działem sprzedaży. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane w związku z korzystaniem z systemu B2B nie podlegają profilowaniu. 
  5. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą podmioty upoważnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa, a także podmioty, z którymi Administrator zawrze umowę o przetwarzanie danych osobowych. Ponadto podmioty należące do kategorii przedsiębiorców, którym administrator danych osobowych może przekazać Pani/Pana dane osobowe w postaci imienia, nazwiska, nr telefonu, adresu e-mail do innej organizacji tylko w celu nawiązania przez nią relacji biznesowej tylko w zakresie i rodzaju działalności, którą Państwo wykonują.
  6. Administrator danych nie przekazuje Pani/Pana danych osobowych do państwa trzeciego. 
  7. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez cały czas trwania umowy a także przez rok od określonego przepisami prawa okresu przedawnienia roszczeń Pani/Pana i Administratora, albo do końca okresu wymaganego przepisami prawa podatkowego. W zależności od tego, który z okresów skończy się później.
  8. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych.
  9. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.