KONTAKT

PRECITOOL-OST SP. Z O.O.

ul. Fordońska 27a
85-719 Bydgoszcz, Polska

tel.: +48 52 366 07 00


email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.precitool-ost.eu

 

Godziny otwarcia:

- Biuro - Poniedziałek-Piątek 8.00 - 16.00

- Magazyn - Poniedziałek-Piątek 8.00 - 15.00

 

 

Klauzula informacyjna (kandydaci do pracy)

 

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informuję się, że:

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest PRECITOOL OST Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Fordońskiej 27A w Bydgoszczy (kod pocztowy: 85-717).
  2. Kontakt z Administratorem możliwy jest pod nr telefonu +48 52 366 07 00 lub adresem e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a i c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.
  4. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres tej i przyszłych rekrutacji nie dłużej niż przez okres 2 lat.
  5. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą podmioty upoważnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa lub przyznania świadczeń socjalnych, a także podmioty, z którymi Administrator zawrze umowę o przetwarzanie danych osobowych.
  6. Administrator danych nie przekazuje Pani/Pana danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
  7. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych, a także prawo do cofnięcia zgody.
  8. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych. Podanie danych osobowych jest warunkiem udziału w procesie rekrutacji. Nie jest Pani/Pan zobowiązana/y do podania danych osobowych, jednak konsekwencją nie podania danych osobowych jest brak udziału w procesie rekrutacji.